Первинна професійна підготовка

Сьогодні, 31.01.2019 року у Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м.Суми) Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося урочисте вручення поліцейським довідок про закінчення первинної професійної підготовки.

Випускники, представники Полтавської та Чернігівської областей, у кількості 26 чоловік, з яких 4 дівчини і 4 учасники АТО, пройшли курс навчання з 8 жовтня 2018 року по 31 січня 2019 року і вже завтра розпочнуть свою службу в практичних підрозділах Національної поліції України.

В урочистих заходах брали участь викладацький склад, випускники та гості центру. З привітаннями та напутніми словами у зв’язку із закінченням навчання від імені ректора Харківського національного університету внутрішніх справ генерала поліції третього рангу, доктора юридичних наук, професора Сокуренка Валерія Васильовича виступив директор Сумської філії, доктор юридичних наук, професор Лукаш Сергій Станіславович.

«Цей день є символічним не лише для вас, але і для нас, ваших наставників. Кожен із вас пройшов складні етапи відбору для служби в поліції, кожен із вас зробив свій свідомий вибір цієї непростої професії і тепер від нас усіх залежить, якою буде ваша служба. Нехай вона буде ефективна для людей, які будуть звертатися до вас за допомогою, нехай вона буде спокійною і безпечною для ваших сімей, які чекатимуть вашого повернення, і нехай вона стане вашим покликанням в житті! Ви - нове покоління поліцейських, яким не можна не виправдати довіру людей! Будьте гідними їх сподівань і надій!», - сказав директор центру підполковник поліції Вячеслав Драновський.

Також привітали поліцейських заступник начальника ГУНП в Сумській області полковник поліції Володимир Бабич, т.в.о. начальника управління патрульної поліції в Сумській області старший лейтенант поліції Володимир Микитенко та заступник начальника – начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення управління патрульної поліції в Сумській області старший лейтенант поліції Тамара Масючок, які побажали молодим співробітникам успіхів, вірності присязі й працювати на благо українського народу, несучи відповідальність за мир і спокій жителів областей.

На заході вшанували хвилиною мовчання пам'ять співробітників правоохоронних органів, які загинули в ході бойових дій.

Заходи були завершені проходженням урочистим маршем та фотографуванням на згадку.