СТУДЕНТКА СУМСЬКОЇ ФІЛІЇ - УЧАСНИЦЯ НАЙВИЩОГО ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Творчість Тараса Шевченка становить величезне духовне надбання для усієї нашої нації. Постать великого поета настільки багатогранна, що знаходяться щоразу нові думки про грандіозний вклад митця у нашу духовну спадщину. Підтвердженням цього є щорічний Міжнародний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, на якому молоді українці можуть натхненно і творчо висловити своє ставлення до великого поета.

Ми пишаємося тим, що в цьому році наша студентка Марина Гайдар виборола призове місце у попередньому (обласному) етапі конкурсу.

Таким чином, вона мала змогу випробувати свої творчі сили на найвищому фінальному етапі конкурсу, де побувала разом зі своїм наставником професором кафедри гуманітарних дисциплін Василенко Валентиною Анатоліївною.

На конкурсі була представлена молода еліта української нації – кращі знавці рідної мови, літератури та культури. Для кожної вікової категорії були цікаві завдання на знання життєвої і творчої спадщини письменника. Завдання передбачало прояв не лише креативності і літературного хисту, а й мовних знань.
Завершився конкурс урочистою частиною з нагородженням переможців попереднього етапу.

Щиро бажаємо Марині перемоги у фінальному етапі конкурсу!