Інтегроване заняття з фахівцями Головного територіального управління юстиції у Сумській області

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ у рамках освітнього процесу відбулася інтегрована лекція-дискусія з питань роботи державної виконавчої служби, нотаріату та протидії корупції, організована доцентом кафедри юридичних дисциплін Мариною Євгенівною Василенко за участю фахівців Головного територіального управління юстиції у Сумській області.

Начальник відділу аналітики та статистики Управління ДВС ГТУЮ у Сумській області Марина Леонідівна Рудь розповіла про реалізацію майна через систему електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ).

Про особливості роботи державних та приватних нотаріусів на Сумщині розповіла майбутнім юристам головний спеціаліст відділу з питань нотаріату Світлана Володимирівна Лихолаба. Студентів цікавили питання отримання спадщини, складання та посвідчення заповіту, особливості спадкування боргів.

Інформацію про загальну антикорупційну політику держави, про вимоги, які ставляться до державних службовців та про обмеження, яких вони повинні дотримуватися, надала головний спеціаліст із питань запобігання та виявлення корупції Оксана Сергіївна Школа.

Теми для розмови були досить змістовними. Дискусія пройшла жваво і предметно.