Директор Сумської філії ХНУВС взяв участь в проведенні Дня відкритих дверей в ГУ НП в Сумській області

Директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Станіславович Лукаш взяв участь в проведенні Дня відкритих дверей в Головному управління Національної поліції у Сумській області. Захід проводився з метою ознайомлення випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста Суми та Сумської області з умовами вступу до вищих навчальних закладів МВС України та особливостями роботи поліції.

Перед майбутніми абітурієнтами виступили начальник ГУ НП в Сумській області Микола Миколайович Лушпієнко, директор Сумської філії ХНУВС Сергій Станіславович Лукаш та заступник начальника Управління кадрового забезпечення ГУНП в Сумській області Тамара Прокопенко. Вони розповіли присутнім про важливість та престижність роботи поліцейського, про навчальні заклади зі специфічними умовами навчання МВС України та порядок вступу на навчання до них.

Директор Сумської філії ХНУВС Сергій Станіславович Лукаш довів до відома присутніх інформацію про кожен з факультетів та філію Харківського національного університету внутрішніх справ, про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у навчальному закладі, організацію освітнього процесу та матеріально-технічну базу. Також він детально зупинився на етапах відбору на навчання: подання документів, оформлення особової (навчальної), проходження медичного обстеження, перевірка рівня фізичної підготовленості, проходження зовнішнього незалежного оцінювання, творчого конкурсу в університеті та професійний психологічний відбір кандидатів на навчання.

По завершенню офіційної частини для гостей була проведена екскурсія адмінбудівлею ГУНП. Гості побували в диспетчерській службі «102»,  оглянули експозицію зброї та спецзасобів, які використовують у своїй роботі спецпризначенці КОРДу, познайомилися з виїзною експозицією музею вибухо-технічної служби та  подивилися, як в умовах, наближених до реальних, працюють  співробітники кінологічної служби поліції та їх вихованці.