Комунікаційна зустріч «Моделі співпраці судових установ м. Суми та вищих навчальних закладів: досвід та перспективи»

Представники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у зустрічі, присвяченій темі комунікаційних заходів органів судової влади з вищими навчальними закладами, яка була проведена за сприяння Громадського об’єднання «Бюро правничих комунікацій».

Викладач кафедри юридичних дисциплін Євген Страшок разом із представниками Зарічного районного суду м. Суми презентували учасникам зустрічі правову гру-квест «Захисти свої права у суді», що була проведена у грудні 2017 року працівниками суду за участю студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Даний захід став першим у Сумській області такого роду видом співпраці суду зі студентами вищих навчальних закладів. Своїми враженнями від участі у навчальній грі поділилася студентка Сумської філії ХНУВС, капітан команди переможців Олена Єрмоленко, яка подякувала представникам Зарічного районного суду м. Суми за надану можливість застосувати здобуті теоретичні знання на практиці.

У зустрічі також приймали участь судді та працівники апаратів судів з міста Суми та Сумської області, а також представники провідних навчальних закладів, які здійснюють підготовку студентів за юридичними напрямками.  Обговорили учасники комунікаційної зустрічі й подальші напрямки та форми взаємодії.