Студенти Сумської філії стали учасниками правової квест-гри «Захисти свої права у суді»

У Зарічному районному суді м. Суми спільно з Громадською організацією «Бюро правничих комунікацій» було проведено правову квест-гру «Захисти свої права у суді». Захід здійснено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми «Нове правосуддя».

Учасниками змагання стали студенти 2 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Розпочався квест в історичному центрі міста Суми – біля Альтанки. Із вітальним словом до учасників звернулася керівник апарату суду Алла Шевченко, котра побажала успіху кожній команді  та роз’яснила основні правила гри.

Студенти-правники повинні були скласти та подати позовну заяву, правильно розрахувати судовий збір. На завершення квесту учасників очікувало завдання зі складання пазлів «Хто є хто в залі суду». Виконуючи завдання квесту, студенти не просто розв’язували завдання із правової тематики, а безпосередньо знайомились із роботою суду, і таким чином закріплювали свої теоретичні знання.

Після завершення квест-гри переможців та учасників нагороджено грамотами та солодкими подарунками.
Під час підбиття підсумків даного заходу зі студентами спілкувалася голова Зарічного районного суду м. Суми Ганна Шелєхова, яка подякувала студентам за активну участь у правових змаганнях. Також голова суду наголосила, що робота юриста дуже цікава, але вимагає щоденного навчання та постійного підвищення професійного рівня.