ДЕНЬ ЗНАНЬ ТА ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ

1 вересня в Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ  відбулися  святкові урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти.

Святкові урочистості відкрив директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор Сергій Станіславович Лукаш. Він привітав  з новим навчальним роком першокурсників, їх батьків, студентів, науково-педагогічний склад та всіх працівників філії.

Теплі слова вітання пролунали на честь всього студентства та колективу філії  від почесних гостей: начальника управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, випускника філії, депутата Сумської міської ради Дмитра Сергійовича Лантушенка та тимчасово виконуючого обов’язки начальника управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Сумській області Ігора Олесандровича Паладича.

Традиційні символічні атрибути «Ключ до знань», «Залікову книжку» та «Книгу мудрості», які  будуть супроводжувати першокурсників  протягом навчання, вручили завідувачі кафедр філії.

Студентський актив філії підготував цікаву програму для посвяти першокурсників у студенти та вручив їм символічний «Студентський квиток».

Творча студентська молодь подарувала яскравий святковий концерт.

В кінці свята першокурсники долучилися до  флешмобу «Молодь змінює світ».