Швейцарська делегація відвідала «Академію поліції» Сумської філії ХНУВС

Сумський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції»    (м. Суми) Сумської філії ХНУВС з офіційним візитом відвідала делегація у складі президента Швейцарського благодійного об`єднання «Help-Point Sumy» Маріанне Піфаретті, керівника регіональної поліції з міста Волен в Швейцарії підполковника поліції Марко Файла та проректора Харківського національного університету внутрішніх справ Олександра Бакумова.

Директор Сумської філії ХНУВС Сергій Лукаш під час зустрічі зазначив, що співпраця з благодійним об’єднанням «Help-Point Sumy» на сьогоднішній день має велике значення для центру. Адже, якісна підготовка поліцейських - це одне з основних завдань у формуванні сучасної поліції.

Директор центру Вячеслав Драновський ознайомив делегацію з навчально-матеріальною базою та системою підготовки поліцейських у центрі, обговорив можливості надання Швейцарським благодійним об`єднанням «Help-Point Sumy» гуманітарної допомоги, яка полягає в  забезпеченні сучасним навчальним обладнанням, оргтехнікою, а також засобами забезпечення життєдіяльності та меблями з метою теоретичної та практичної підготовки особового складу Національної поліції України та МВС України, який проходитиме навчання у вищевказаному центрі.

Гостям продемонстрували порядок проведення занять в мультимедійному та стрілецькому тирі, відпрацювання сценаріїв з дій поліції під час побутового конфлікту, зупинки транспортного засобу, затримання озброєного злочинця.