Підготовчі курси

Підготовчі курси в Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ діють відповідно до наказу ХНУВС від 01.02.2002 р. № 113 «Про створення підготовчих курсів при Сумській філії ХНУВС»

 

Головне завдання підготовчих курсів – якісна підготовка слухачів платних підготовчих курсів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень у формі тестування з предметів: історія України, українська мова та література, іноземна мова та математика.

 

Навчання на підготовчих курсах допомагає майбутнім абітурієнтам поповнити, систематизувати й упорядкувати знання із загальноосвітніх предметів та вирішити завжди важке питання вибору майбутньої професії.

 

Ефективність навчання на підготовчих курсах забезпечується:

- високим професіоналізмом провідних викладачів філії;

- якістю викладання;

- сучасними формами навчання;

- поглибленим вивченням навчальних предметів;

- чіткою організацією навчального процесу;

- впровадженням індивідуального підходу та інноваційних технологій;

- високою результативністю вступу до вищих навчальних закладів.

 

Підготовчі курси забезпечують попередню підготовку та психологічну адаптацію до нової для школярів атмосфери університету.

 

Що цікавого слід відзначити у навчальному процесі підготовчих курсів?

-  навчання слухачів на підготовчих курсах проводиться за єдиними базовими навчальними програмами та планами, які за змістом і структурою відповідають програмам зовнішнього незалежного тестування;

-  поглиблене вивчення історії України, української мови та літератури проводиться за новітніми методиками в аудиторіях із найсучаснішим обладнанням;

-  передбачено контроль успішності слухачів у формі заліків, контрольних робіт. По закінченню курсів проводиться пробне тестування;

-  можливість опанувати початковими знаннями з правознавства;

-  можливість працювати в бібліотеці університету, фонд якої налічує 65 тис. примірників навчальної та методичної літератури.

 

 

З питань навчання на підготовчих курсах просимо звертатися за адресою: м. Суми, вул. Миру, 24, тел.: (0542) 33-03-18.