Калейдоскоп подій

Вересневі зустрічі в бібліотеці!

З 5 вересня 2017 року бібліотека філії прийняла у свою дружну родину нове поповнення – першокурсників. Вже традиційно в нашій бібліотеці проводиться «ТИЖДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА», коли новачки залучаються до роботи з бібліотекою — академічні групи планово запрошуються до бібліотеки, студенів реєструють у навчальному відділі, вони отримують підручники, їм пропонують активно використовувати потенціал бібліотеки.

Детальніше...

СВІТ ЗНАНЬ ВІДКРИВАЄ КНИГА

1 вересня – День знань. Саме час відправитися у круїз в країну Знань разом з бібліотекою. Напередодні свята в бібліотеці філії  бібліотекарі створили книжкову інсталяцію,  використавши близько семисот книг, серед яких наукова і учбова  література. Їх склали у формі колодязя, що символізує невичерпне джерело знань.

Детальніше...

КОНСТИТУЦІЯ - ЦЕ КОМПАС КРАЇНИ

До 21 річниці Конституції України, яке відзначається 28 червня, бібліотека філії експонує виставку-інформацію «Конституція – це компас країни».

 

Детальніше...

Виставка-експозиція Моя Україна ти в світі єдина

День Незалежності України – це особливе свято для кожного українця. На жаль, цьогоріч, цей день має гіркий присмак. 26 річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи права та свободи громадян. Саме час переоцінити себе як частину великої держави. Час для єднання, змін і виважених рішень.

Детальніше...

«МАМО РІДНА , ХАЙ СВЯТИТЬСЯ ІМ′Я ТВОЄ»

Коли в останній місяць весни, у травні, природа Мати виряджає свою доню Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, Україна відзначає надзвичайно світлі свята - День матері і родини. Це одні з найбільш зворушливих і теплих свят весни.

Детальніше...