Калейдоскоп подій

КОНСТИТУЦІЯ - ЦЕ КОМПАС КРАЇНИ

До 21 річниці Конституції України, яке відзначається 28 червня, бібліотека філії експонує виставку-інформацію «Конституція – це компас країни».

 

Детальніше...

«МАМО РІДНА , ХАЙ СВЯТИТЬСЯ ІМ′Я ТВОЄ»

Коли в останній місяць весни, у травні, природа Мати виряджає свою доню Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, Україна відзначає надзвичайно світлі свята - День матері і родини. Це одні з найбільш зворушливих і теплих свят весни.

Детальніше...

Всесвітній день здоров’я

"Головним скарбом життя
на Землі, що ти завоював, є не
багатства, що в тебе в скринях...
Головним скарбом життя є
здоров'я, і щоб його зберігати,
потрібно багато знати"

Авіцена

Хочете бути здоровими? Упевненні, що відповідь на це запитання буде позитивною. Адже тільки здорова людина може ефективно реалізувати свої потенціальні можливості.

Книжкова виставка - порада «Чи бути здоровим – вирішуєш ти!», що діє в читальній залі бібліотеки, ознайомить читачів з інформацією про здоровий спосіб життя.

Детальніше...

Весна іде – Великдень несе

Великдень усіх на гостини просить,
Малює сонце полотно небес,
І крашанку, як усмішку підносить.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес

 

Незабаром на землю зійде чудове свято Великодня – святе і чисте, як безхмарне весняне небо, гарне, як молоде життя. Саме цьому святу  в  бібліотеці присвячена виставка - експозиція «Весна іде – Великдень несе». Запрошуємо всіх поділитись святковим настроєм та ознайомитись з книжково-ілюстративною виставкою до Великодня.

Детальніше...

Результати проведення конкурсу малюнків «Поліція очима дітей»

В Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ з 1 лютого по 1 березня 2017 року  проходив Конкурс малюнків «Поліція очима дітей».

Детальніше...