Поезія –голос Істини, голос Правди, голос Свободи

Поезія – вона сльоза немов,
священна й кришталево чиста,
краса, піднесеність, врочистість,
і гнів, і розпач, і любов.
Василь Ганущак

Поезія… Таке коротке і змістовне слово! Вона і втішить, і пригорне, і приголубить. Поетичне слово здатне проникати в таємниці людської душі, закликати людину мислити образами, допомагає спілкуванню, розширює кругозір. Немає відповіді на питання, в чому секрет поетичних чарів. Поезія залишається загадкою. Тим більше вона вабить читачів. Навіть той, хто кричить: “Не люблю віршів всіляких поетів!”, мабуть, просто не читав шедеврів. Інакше обов'язково знайшов би собі поетів до душі.

В читальному залі нашої бібліотеки  до дня поезії  оформлено книжкову виставку - настрій  «Поезія – це голос  Істини, голос Правди, голос свободи», де предсталено поетичні  твори українських поетів 19 – 21 століть, деякі популярні вірші Ліни Костенко,  збірки переможців, учасників та гостей міського фестивалю молодіжної поезії « Ми – Суми».

Не треба думати, що поезія сьогодні померла – вона стала більш сучасною, цікавіше і романтичніше.

Хай Слово, втілене в віршах, стає піснею Душі, а кожна пісня –фантастичним таїнством поєднання слова і музики! Хай життя кожного буде вічним потоком краси і творчості!

Кажуть, що поезія – це голос Істини, голос Правди, голос Свободи. Той, хто чує його, здатний піднятися на вершини духу, згуртувати націю, об’єднати людство.

Поезія - це струни відчуттів,
Це музика Вселенської любові,
Поезія - це скарб усіх віків,
Це діамант величиною в слово!

Ігор Федчишин