Перша зустріч з бібліотекою

Традиційно вже в перший тиждень навчання всі першокурсники нашої філії залучаються до роботи з бібліотекою — академічні групи планово запрошуються до бібліотеки, студенів реєструють на навчальному абонементі, вони отримують підручники, їм пропонують активно використовувати потенціал бібліотеки. Але це перший крок, перше знайомство.

От і  в цьому навчальному році – 4 та 5 вересня бібліотека гостинно прийняла  студентів 1 курсу. Всі бажаючі отримали літературу вчасно та одержали читацький квиток, який надає право користуватися фондом бібліотеки, її читальними залами та отримувати літературу на абонементі та  який стане перепусткою у Країну Знань! Студенти познайомилися з виставкою  «ШУКАЙ. ЧИТАЙ. ПІЗНАВАЙ» , яка запрошує до читання.

Ми маємо велику надію, що після першого знайомства з бібліотекою  першокурсники будуть почуватись в її стінах  комфортно, впевнено та зможуть  відшукати саме ту інформацію, яка їх цікавить!

Колектив Бібліотеки запрошує студентів до співпраці та сподівається, що робота з фондом у стінах нашого навчального закладу принесе Вам інтелектуальне збагачення, користь та задоволення!!!

Запрошуємо Вас стати постійними читачами нашої Бібліотеки, відчути на власному досвіді багацтво мудрості книжкового фонду!