Козацька моя Україна

Козацтво – і є той найвищий ідеал української духовності, шляхетності і фізичної досконалості, до філософського буття якого повинен морально і фізично готувати себе кожен ІСТИННИЙ УКРАЇНЕЦЬ.
Богдан Сушинський

Напередодні Дня Покрови Пресвятої Богородиці, який співпадає з Днем українського козацтва,  з метою популяризації фонду бібліотеки в читальній залі оформлено тематичну  виставку «КОЗАЦЬКА МОЯ Україна», де представлені історичні та художні твори ,  що розповідають про кошових отаманів та гетьманів, з якими пов’язана історія становлення козацтва, боротьба за незалежність України та багато інших історичних подій. Виставка відкриває глядачам найяскравіші сторінки історії українського козацтва, надає можливість студентам поглибити свої знання з історії козацького руху та історії української культури, дарує усім патріотам України натхнення та віру в славне майбутнє нашого козацького краю.

Шановні користувачі!   День українського козацтва – це данина всім козакам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності. Саме виникнення козацтва допомогло консолідувати українців в боротьбі проти численних ворогів, які неодноразово намагалися завоювати українські землі.
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу бібліотеку та ознайомитись з літературою яка допоможе вам збагатити  свої знання та поринути у чудовий світ історії українського народу — Козаччину.