День Захисника України

День Захисника України – це особливе свято. Воно нове і народжене війною,  заслужене кров'ю, потом, окопним багном, безсилою люттю від загибелі друзів, втраченим здоров'ям, скупими сльозами та жахіттями, які будуть снитися до смерті. Це свято спільне і для сивочолих ветеранів, і для тих, хто нині знаходиться на бойовому посту, і для майбутніх захисників держави.

Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви — наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, благополуччя і сил, здоров’я і щастя!

З метою виховати повагу до українських захисників, до історичного минулого своєї держави, формувати почуття патріотизму, толерантності, національної свідомості та гордості в залі періодичних видань оформлено виставку -плакат«Воїни. Історія українського війська»

 

 

- це фотопроект про історію української армії від Київської Русі до сьогодення.

Проект описує такі військові з’єднання: військо Давньої Русі, українці у війську Великого князівства литовського, козацьке військо, Українські січові стрільці, військо доби Української державності, Карпатська Січ, Українська повстанська армія.

На плакатах формату А1 чоловіки й жінки зображені в одностроях українських воїнів усіх часів і з відповідною зброєю. Світлини зроблені українським фотографом Анною Сенік та супроводжуються інформацією про військові підрозділи і битви того часу.

До Дня захисника України в бібліотеці діє   патріотична виставка картинок «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ», на якій  представлені інформаційні матеріали,що розповідають про Збройні Сили незалежної України, події в зоні АТО.