Волонтерство – як поклик душі

З нагоди відзначення «Міжнародного дня волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку», в рамках виховної роботи, спільно з кафедрою гуманітарних дисциплін в бібліотеці Сумської філії було проведено освітньо-виховний захід з представником Товариства Червоного Хреста України.  Досвідом своєї доброчинної діяльності поділився лідер молодіжного руху Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Холод Ярослав.

 

 

Багато нового, цікавого та пізнавального дізналися студенти першого курсу про волонтерську діяльність молодіжного руху ТЧХУ. Обговорили проблеми основних видів діяльності цієї організації та отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Присутніми на заході були працівники бібліотеки, професор кафедри гуманітарних дисциплін Валентина Анатоліївна Василенко, провідний фахівець відділення кадрового забезпечення Ганна Іванівна Мітітєл та волонтерський загін студентів, який очолює Валерія Войтюк.

 

 

В кінці зустрічі присутні обмінялися контактною інформацією для подальшої співпраці, взяли посильну участь в матеріальній підтримці статутної діяльності ТЧХУ, отримали інформаційні матеріали («Вісник Червоного Хреста», календарики) від Ярослава Холода.

 

 

Зустріч провела бібліотекар філії Троян Любов Михайлівна.