ELSA

 

Про ELSA

ELSA (The European Law Students' Association) - це міжнародна, незалежна, неполітична та неприбуткова організація, що обєднує студенів-правників та молодих юристів, що зацікавлені в науковому та особистому вдосконаленні. Організація надає ідеальну базу для розвитку їхніх навиків, здобуття нових знань і спілкування з студентами права та юристами з усієї Європи.
Сьогодні вона є однією з найбільших незалежних студентських організацій і представлена у більш ніж 200 правничих факультетах в 40 країнах Європи, членами якої є 30 000 студентів та молодих юристів.

 

Філософія ELSA

Бачення

Справедливий світ, в якому шанується людська гідність та культурна самобутність.

Цілі

Розвиток юридичної освіти, сприяння взаєморозумінню та соціальній відповідальності студентів права і молодих юристів.

Засоби

- Надання можливостей студентам права і молодим юристам вивчати інші культури і правові системи в дусі діалогу та наукової співпраці.

- Спрямування студентів права та молодих юристів на міжнародну співпрацю та професійну кваліфікованість.

- Заохочення студенів права та молодих юристів діяти на благо суспільства

 

Мережа ELSA

ELSA - це унікальна мережа, що зростає щодня і зараз налічує близько 30 000 молодих студентів з більш ніж 200 університетів 40 країн Європи. ELSA на даний момент має членів та спостерігачів в: Албанії, Арменії, Австрії, Бельгії, Боснії та Герцоговині, Болгарії, Хорватії, Чехії, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Грузії, Німеччині, Греції, Угорщині, Ісландії, Італії, Казахстані, Латвії, Литві, Люксембургу, Мальті, Чорногорії, Нідерландах, Норвегії, Польщі, Португалії, Македонії, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Словенії,  Великобританії, Словенії, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Туреччині та Україні.

ELSA також співпрацює з іншими студентськими організаціями по всьому світу, на приклад - ILSA в Північній Америці, ALSA в Японії, ALSA в Австралії, ALSA в Південній Африці та AEJCI на Березі Слонової Кості.

 

Відносини з інституціями

Через своєю діяльність та співпрацю з міжнародною спільнотою ELSA отримала спеціальний статус в кількох міжнародних організаціях:

- Cпеціальний консультативний статус у  Економічній і Соціальній Раді (ООН ЕКОСОР);

- Консультативний статус категорії "С" в ООН з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО);

- Консультативний статус Комісії ООН з міжнародного торгового права (ЮНСІТРАЛ);

- Статус учасника у Раді Європі.

XIV Національний конгрес ELSA - UKRAINE