Наукова діяльність

Засідання вченої ради

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося чергове засідання вченої ради. Серед питань, які розглядалися під час засідання, – результати фінансової діяльності у 2017 році та перспективи фінансового забезпечення Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ на 2018 рік; функціонування наукових шкіл у Сумській філії та шляхи їх розбудови; діяльність кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Детальніше...

Екскурсія студентів Сумської філії до Центру надання адміністративних послуг у м. Суми

2 березня студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали Центр надання адміністративних послуг у місті Суми.

Детальніше...

Круглий стіл до Міжнародного дня рідної мови

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови у стінах Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ був проведений освітній захід у формі круглого столу за темою «Мовне законодавство та мовна політика в Україні».

Детальніше...

Представники Сумської філії взяли участь в науково-практичній конференції

Завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Надія Михайлівна Демиденко та доцент цієї ж кафедри Тетяна Григорівна Геращенко взяли участь в роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя», яка проходила на базі кафедри психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Детальніше...

Українські народні свята та обряди як засіб формування сімейної культури

Саме такій темі було присвячене чергове засідання наукового гуртка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ  «VERITAS». Із вступним словом виступила завідувач кафедри Надія Михайлівна Демиденко, яка зазначила,  що у народних звичаях тісно переплетені ознаки дохристиянської і християнської культур. І хоч тепер багато звичаїв поступово відходять у минуле, проте у сучасній обрядовості зберігаються окремі їх елементи, які використовують при святкуванні найпопулярніших народних свят.

Детальніше...