Наукова діяльність

Вітаємо!

Колектив Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ вітає доцента кафедри юридичних дисциплін Олену Олегівну Маркову з присвоєнням вченого звання доцента та викладача цієї ж кафедри Ірину Петрівну Пурігу з присудженням наукового ступеня кандидата економічних наук. Бажаємо науковцям професійних звершень, нових здобутків на науковій ниві, міцного здоров’я та оптимізму, відчуття повноти і неповторності життя!

Детальніше...

Засідання вченої ради

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося чергове засідання вченої ради. Серед питань, які розглядалися під час засідання, – про міжнародну діяльність Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ; про практичну спрямованість навчального процесу та розробку нових підходів до її реалізації; про національно-патріотичне виховання у Сумській філії ХНУВС та виконання рішень Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ та рішень вченої ради Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Детальніше...

Студенти Сумської філії ХНУВС позмагалися в судовому засіданні з львівськими студентами

З метою закріплення теоретичних знань, набутих під час занять з дисципліни «Адміністративний процес», та вдосконалення практичних навичок доцентом кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світланою Сергіївною Шоптенко було підготовлено та забезпечено участь студентів другого курсу (на базі ОКР «молодший спеціаліст») у навчальному судовому засіданні, що пройшло в Сумському окружному адміністративному суді режимі відеоконференції під головуванням судді Львівського окружного адміністративного суду Ростислава Ігоровича Кузана за участю студентів Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Детальніше...

Бінарне заняття з цивільного права

Для студентів другого курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ проведено бінарне практичне заняття з дисципліни «Цивільне право» на тему «Право спільної власності». Заняття було організовано та проведено професором кафедри юридичних дисциплін Наталією Олександрівною Горобець разом із приватним нотаріусом Сумського міського нотаріального округу Ніною Юріївною Саумовою та заступником начальника відділу реєстрації НПА, правової роботи та правової освіти Каріною Маратівною Янакаєвою.

Детальніше...

Засідання вченої ради

13 грудня 2017 року відбулося чергове засідання вченої ради Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Детальніше...