Наукова діяльність

Представники Сумської філії взяли участь у круглому столі з протидії корупції

Напередодні свята Дня студента представники всіх вищих навчальних закладів міста Суми, місцевого осередку міжнародної громадської організації «Міжнародний комітет сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» та Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації  завітали до Головного територіального управління юстиції в Сумській області з метою обговорення питань протидії корупції в університетах. Участь у заході взяли й представники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ: доцент кафедри юридичних дисциплін Марина Євгенівна Василенко та студенти другого курсу Дмитро Кубишкін та Марія Проценко.

Детальніше...

Працівники Сумської філії взяли участь в конференції трудового колективу Харківського національного університету внутрішніх справ

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася конференція трудового коллективу, участь в якій взяли і працівники Сумської філії. Присутні заслухали звіт ректора вишу генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка за 2016-2017 навчальний рік.

Детальніше...

Колективний диктант до дня української писемності та мови

Колектив Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відзначив День української писемності та мови написанням колективного диктанту саме в день цього визначного свята - 9 листопада 2017 року. Цей захід відбувся в рамках засідання Школи педагогічної майстерності. Авторський диктант «Українська мова» був запропонований професором кафедри гуманітарних дисциплін Валентиною Анатоліївною Василенко.

Детальніше...

У філії стартував конкурс знавців української мови

Вже стало доброю традицією у Сумській філії проводити лінгвістичний марафон на знання української мови та літератури.

Детальніше...

Засідання вченої ради

08 листопада відбулося чергове засідання вченої ради Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Серед питань, які розглядалися під час засідання, – про організацію профорієнтаційної роботи у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ; про стан та перспективи розвитку дистанційної форми навчання; перспективи діяльності студентів Сумської філії ХНУВС у роботі Ліги студентів Асоціації правників України; стан працевлаштування випускників університету та їх адаптацію до професійної діяльності на посадах.

Детальніше...