Наукова діяльність

ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми правової науки і державотворення в Україні в контексті правової інтеграції»

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми правової науки і державотворення в Україні в контексті правової інтеграції».

Детальніше...

Екскурсія до Верховної Ради України та Конституційного Суду України

Уже традиційною стала екскурсія студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ до Верховної Ради України та Конституційного Суду України, яка проводиться щорічно в рамках вивчення державно-правових дисциплін. 14 травня Київ відвідали студенти І курсу Сумської філії ХНУВС.

Детальніше...

Правові дебати із сімейного права

На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися правові дебати із сімейного права. Дебатування, організоване викладачами кафедри юридичних дисциплін, було проведено у Британському форматі Парламентських дебатів. У заході взяли участь студенти першого та другого курсів.

Детальніше...

Круглий стіл: «Формування організаційно-економічного механізму залучення інвестицій до регіону»

Кафедрою соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ проведено круглий стіл на тему: «Формування організаційно-економічного механізму залучення інвестицій до регіону». Із вступним словом до студентів-гуртківців звернулась завідувач кафедри Олена Анатоліївна Лук'янихіна, яка акцентувала увагу присутніх на актуальності теми засідання.

Детальніше...

IX Всеукраїнська науково-практична конференція студентів «Актуальні питання сучасної науки і права»

20 квітня на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася IX Всеукраїнська науково-практична конференція студентів «Актуальні питання сучасної науки і права». Метою проведення щорічної конференції є обмін інформацією про наукові здобутки студентів та курсантів вищих навчальних закладів України у сфері юриспруденції, економіки, філософії, соціології, історії, лінгвістики, гуманітарної освіти, а також окреслення подальших перспектив наукових пошуків молоді.

Детальніше...