В «Академії поліції» розпочали навчання майбутні поліцейські

26 представників Сумської, Харківської та Полтавської областей, які виявили бажання присвятити своє життя справі забезпечення правопорядку в державі та боротьбі зі злочинністю, прибули до Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м.Суми) Сумської філії  Харківського університету внутрішніх справ для проходження спеціальної підготовки поліцейських, уперше прийнятих на службу до поліції на посади дільничних офіцерів поліції.

Зі слухачами в перший день навчання, після реєстрації, було проведено інструктаж та доведено вимоги до навчання. Теплими словами привітали слухачів з початком навчального процесу і останнім етапом відбору директор центру підполковник поліції Вячеслав Драновський, заступник директора центру підполковник поліції Дмитро Дівочий та т.в.о. завідувача відділення організації служби капітан поліції Дмитро Кочмак.

Отримавши настанови, слухачі розійшлися по навчальним аудиторіям на свої перші заняття з метою опанувати поліцейську науку і в подальшому вміло та ефективно використовувати свої навички в служінні українському народові.