Випуск слухачів «Академії поліції» Сумської філії ХНУВС

 

У Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м.Суми) Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося урочисте вручення поліцейським довідок про закінчення первинної професійної підготовки.

Випускники, представники м. Києва, Сумської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської та Кіровоградської областей, в кількості 47 чоловік,  пройшли курс навчання з 11 березня 2019 року по 02 вересня  2019 року і розпочнуть свою службу в слідчих підрозділах Національної поліції України.

В урочистих заходах брали участь викладацький склад, випускники та гості центру. З привітаннями та напутніми словами в зв’язку із закінченням навчання від імені ректора ХНУВС полковника поліції Дмитра Швеця виступив директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Лукаш.

«Цей день є символічним не лише для вас, але і для нас, ваших наставників. Кожен з вас пройшов складні етапи відбору для служби в поліції, кожен з вас зробив свій свідомий вибір цієї непростої професії і тепер від нас усіх залежить, якою буде ваша служба. Нехай вона буде ефективна для людей, які будуть звертатися до вас за допомогою, нехай вона буде спокійною і безпечною для ваших сімей, які чекатимуть вашого повернення, і нехай вона стане вашим покликанням в житті! Ви - нове покоління поліцейських, яким не можна не виправдати довіру людей! Будьте гідними їх сподівань і надій!», - сказав Сергій Лукаш.

Також з привітаннями виступив директор центру підполковник поліції Вячеслав Драновський, який побажав молодим співробітникам успіхів, вірності присязі й працювати на благо українського народу, несучи відповідальність за мир і спокій наших громадян.

На заході вшанували хвилиною мовчання пам'ять співробітників правоохоронних органів, які загинули в ході бойових дій.

Заходи були завершені проходженням урочистим маршем та фотографуванням на згадку.