Профорієнтаційна робота в м. Глухів

 

Представники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційну роботу серед молоді м. Глухів Сумської області. У заходах взяли участь перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Бортник, директор філії Сергій Лукаш, директор центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Вячеслав Драновський, заступник директора центру – завідувач відділення навчально-методичної роботи Олександр Мінченко, провідний фахівець філії Цвітана Баранова та викладач циклу загальноправових дисциплін центру Сергій Івашина.

Представники вишу провели зустріч з вихованцями Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. Вони розповіли молоді про історію та досягнення закладу вищої освіти, ознайомили з його структурою, особливостями підготовки до вступу, умовами навчання, побуту та дозвілля курсантів і студентів.

Ліцеїсти також отримали календарі та інформаційні буклети, які допоможуть їм, як майбутнім абітурієнтам Сумської філії ХНУВС, визначитися зі подальшим навчанням.