ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

 

13 вересня 2017 року відбулося засідання вченої ради Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

На початку засідання директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Сергій Станіславович Лукаш щиро привітав старшого викладача кафедри юридичних дисциплін Колесник Марину Олександрівну та вручив Подяку від директора Регіонального програмного офісу в Україні Департаменту юстиції США/ICITAP за активну участь у проведенні первинної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято на службу в поліції на посади поліцейських (інспекторів) патрульної поліції.

Серед питань, які розглядалися під час засідання, – про результати навчання студентів та слухачів у другому семестрі 2016-2017 навчального року; про результати набору на навчання до Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ у 2017 році.

Крім того, на засіданні вченої ради філії було затверджено плани роботи структурних підрозділів Сумської філії ХНУВС на 2017-2018 навчальний рік, розглянуто та проаналізовано навчально-методичне забезпечення кафедр.

Насамкінець директор філії на засіданні детально проаналізував організацію та здійснення заходів профорієнтаційної роботи у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ.