Засідання вченої ради

13 грудня 2017 року відбулося чергове засідання вченої ради Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Серед питань, які розглядалися під час засідання, – про підсумки науково-дослідної роботи у 2017 році та схвалення пропозицій до проекту Плану науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт на 2018 рік; про підсумки видавничої діяльності у 2017 році та затвердження Плану видання навчальної і навчально-методичної літератури на 2018 рік; організація самостійної роботи студентів як складова забезпечення якості підготовки фахівців у вищому навчальному закладі; про організацію та підсумки роботи екзаменаційних комісій у 2017 році. Також розглянули низку важливих організаційних питань.

Крім того, на засіданні голова вченої ради доктор юридичних наук, професор Сергій Станіславович Лукаш детально проаналізував сучасну систему профорієнтаційної роботи та організацію профорієнтаційної роботи у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ, виконання рішень Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ та рішень вченої ради Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.