Викладачі підвищують свій професійний рівень

Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Анатоліївна Парфентій відвідала одноденний вебінар «Управління витратами і ціноутворення для малого і середнього бізнесу», який проводився Центром підтримки бізнесу м. Суми спільно з Центром підтримки бізнесу м. Київ на базі Конгрес-центру СумДУ. Треніг проводила Яна Терехова, керуючий партнер School for Financial Managers, бізнес тренер, економіст, підприємець.

Метою навчального заходу було розглянути роль управлінського та фінансового обліку витрат та їх класифікацію; ознайомити учасників з основними принципами і методами цінової політики; надати учасникам прості і зручні інструменти для прийняття рішень на основі маржинального аналізу. Отримані практичні навички можуть бути застосовані безпосередньо при плануванні та прогнозуванні витрат, їх обліку, а також  у процесі ціноутворення.

За результатами тренінгу було отримано Сертифікат Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи EU4Business Європейського союзу.