Екскурс студентів в практичну діяльність юстиції

Студенти гуртка державно-правових дисциплін завітали на екскурсію до Головного територіального управління юстиції у Сумській області.

Знайомство з роботою юстиції розпочалося із зустрічі з керівником юстиції Сумщини Свистун Іриною Петрівною, яка наголосила на важливості та необхідності юридичної професії і запропонувала студентам ознайомитися з роботою юстиції у новому форматі – не тільки отримати теоретичні знання, а й побачити практичний бік професії.

Під час екскурсії студенти ознайомилися з основними напрямками діяльності юстиції: нотаріатом, виконавчою службою. Окрему увагу було приділено проекту «Я маю право», правникам було надано інформаційний матеріал.

Але найбільше студентів зацікавила діяльність  нещодавно відкритого офісу європейського зразка «Open Space». Там майбутні юристи ознайомилися з електронним державним реєстром, в якому знаходиться вся інформація про особу; особливостями зміни ім’я. Дізналися про проект «Шлюб за добу», і навіть побували в залі, де проходять урочистості.

Навчальна екскурсія пройшла в атмосфері партнерства, студенти отримали масу позитивних вражень та нових знань, а деякі із них навіть вже визначилися з напрямком майбутньої юридичної професії.