В «Академії поліції» Сумської філії ХНУВС розпочали навчання майбутні слідчі та помічники слідчих

 

51 представник Сумської, Київської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Полтавської та Запорізької областей, які виявили бажання присвятити своє життя справі забезпечення правопорядку в державі та боротьбі зі злочинністю, прибули до Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м.Суми) Сумської філії  Харківського університету внутрішніх справ для проходження спеціальної підготовки поліцейських, уперше прийнятих на службу до поліції на посади слідчих та помічників слідчих.

Теплими словами привітали слухачів з початком навчального процесу і останнім етапом відбору директор центру підполковник поліції Вячеслав Драновський, заступники директора центру підполковник поліції Дмитро Дівочий та капітан поліції Олександр Мінченко.

Також зі слухачами провели інструктаж та довели вимоги до навчання. Отримавши настанови, слухачі розійшлися по навчальним аудиторіям на свої перші заняття з метою опанувати поліцейську науку і в подальшому вміло та ефективно використовувати свої навички в служінні українському народові.