Випуск студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ

 

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди випуску студентів.

Цього дня зі стін філії випустилися 59 бакалаврів-правознавців денної форми навчання та 19 заочної. 13 випускників отримали дипломи з відзнакою. Серед них учасники та призери різноманітних наукових та науково-практичних заходів, творчих конкурсів та спортивних змагань.

З цією визначальною подією – отриманням дипломів – випускників прийшли привітати заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Семенович Боршош та Отець Андрій з Храму Новомучеників та Слобожанських Сповідників.

Першим звернувся з привітальними словами до випускників директор філії Сергій Станіславович Лукаш. Він побажав, щоб обрана ними професія дійсно стала улюбленою справою, дозволила відчути свою потрібність, значущість, гідно реалізувати здібності і таланти.

Багато теплих слів почули на свою адресу випускники від гостей свята. Заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Семенович Боршош привітав випускників, їх батьків, науково-педагогічний склад філії та побажав усім творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення всіх мрій і життєвих планів. Він зазначив: «Сьогодні для вас дуже визначний день, ви пройшли важливий етап свого молодого життя. Попереду – працевлаштування. Нам потрібна енергійна, освічена, талановита та творча молодь, здатна сприйняти найкращі традиції минулого та своєю працею досягти нових висот в справі захисту Закону та Державності».

Також на святі прозвучали вдячні слова батьків, напутні слова викладачів та зворушливі слова любові до рідної альма-матер від  випускників.

Після вручення дипломів та грамот відбувся святковий концерт за участю творчих колективів Сумської філії.