Урочистості з нагоди Дня знань та посвяти в студенти

 

Традиційно 1 вересня у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися святкові урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти.

Цього року більше двохсот молодих людей з різних куточків Сумщини та України долучилися до дружньої, великої своїми прекрасними освітянськими та науковими традиціями родини правників.

Розпочалося свято внесенням Державного Прапора України, Прапора філії та урочистим парадом першокурсників і майбутніх магістрів права.

Зворушливим моментом початку святкових урочистостей стало виконання усіма присутніми Державного Гімну України.

З вітальним словом до гостей, першокурсників, їх батьків, студентів, науково-педагогічного складу та всіх працівників філії звернувся директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, Сергій Станіславович Лукаш. Він привітав усіх з новим навчальним роком, і наголосив, що університетська родина поповнилася новим поколінням першокурсників, які прийшли, щоб здобути знання та продовжити славні її традиції.

Теплі слова вітання пролунали від почесних гостей свята: директора Департаменту освіти та науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії Павлівни Гробової та начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Віталія Миколайовича Тимошенка.

За доброю традицією отець Андрій із храму Новомучеників та сповідників Слобожанських благословив студентів та працівників філії на вдалий навчальний рік.

Одна із найпочесніших традицій Дня знань - є посвята у студенти, яку провели завідувачі кафедр. Вони вручили першокурсникам символічні «Ключ до Знань», «Залікову книжку», «Книгу мудрості».
Також до церемонії посвяти долучилися студентські активісти філії, а саме: Коваленко Аліна (студентка 3 курсу), Шинкаренко Олександр (3 курс) та Котенко Марія (студентка 2 курсу). Вони разом з творчими вітаннями вручили символічний «Студентський квиток».

Першокурсники урочисто дали клятву на вірність навчального закладу, сказали промову, і на їх честь пролунав Гімн «Гаудеамус».

Після чого ведуча свята Єрмоленко Олена щиро привітала першокурсників з визначним днем у їх житті – посвятою у студенти, і запросила до Храму юридичної науки, до студентської родини. До її слів приєдналися завідувач клубом Стриженко Євген Олександрович та вокальний ансамбль філії «Дивоцвіт» (керівник Наталія Петрівна Цигвінцева).

Увінчали церемонію посвяти у студенти різнобарвні кульки, які злетіли в небо над філією.

Свято пройшло яскраво і динамічно, у теплій та щирій родинній атмосфері любові до своєї величної альма-матер, до свого міста та нашої України.