Екологічне виховання

Весняна толока

В Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ розпочалася «Весняна толока» з метою формування у студентської молоді трудової взаємодопомоги та прищеплення почуття відповідальності за природу, як національне багатство.

Детальніше...

Зробимо Україну чистою разом

Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у Всеукраїнській екологічній акції «Зробимо Україну чистою разом».

Детальніше...

Молодь за чисте місто

23 квітня 2016 року студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ  взяли участь у проведенні місячника «Сумська весна-2016» на Сумщині.

Детальніше...

Весняна толока

13 квітня 2016 року у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано та проведено «Весняну толоку» з метою формування у студентської молоді трудової взаємодопомоги та прищеплення почуття відповідальності за природу, як національне багатство.

Детальніше...

Заняття з основ безпеки життєдіяльності населення

28 жовтня 2015 року в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності населення для студентів і викладачів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ проведено бесіду з елементами тренінгу.

Детальніше...

До Всеукраїнського Дня довкілля

22 квітня 2015 року з метою екологічного виховання, прищеплення почуття відповідальності за природу та з нагоди Всеукраїнського Дня довкілля було організовано та проведено для студентів 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ  зустріч з творчою особистістю, екологом, екскурсоводом, журналістом,  екс-директором заповідника «Михайлівська цілина» Лідією Григорівною Шеремет.

Детальніше...