Художньо-естетичне виховання

Зустріч студентів Сумської філії з артистами театру

У рамках роботи Університету культури та з метою популяризації серед молоді театрального мистецтва для студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано творчу зустріч з  артистами Сумського академічного театру драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна.

Детальніше...

Студенти Сумської філії відвідали театр

З метою художньо-естетичного виховання студентської молоді Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ  для студентів 1 та 2 курсів було організовано культурний похід до Сумського академічного театру драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна та перегляд антиапокаліптичної феєрії  «Лісова пісня». Студенти з великим захопленням переглянули виставу, яка висвітлила важливість підтримання гармонії як в суспільстві, так і між людиною та природою.

Детальніше...

Культпоходи до театрів

Студенти та працівники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ в рамках фестивалю «Чехов фест»  переглянули вистави «Свідоцтво про життя», «Потрібні брехуни», «Незрівнянна» (у виконанні Сумського академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна), «І все таки я тебе зраджу» та документальний театральний проект «Останній вагон» (у виконанні Сумського обласного театру юного глядача).

Детальніше...

Зустріч з прекрасним

З метою художньо-естетичного виховання, прищеплення любові до прекрасного та покращення студентського дозвілля для студентів 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ  було організовано культпохід до  Академічного театру драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна, де вони прослухали концерт «Музика нас єднає» за участю артистів-вокалістів та оркестру театру, які виконували твори всесвітньовідомих композиторів.

Детальніше...

Урочистості до Дня філії

23 лютого Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ відсвяткувала свій 23-й День народження.

Детальніше...

День закоханих

Студенти  Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відсвяткували День закоханих проведенням конкурсно-розважальної програми  «Така любов буває раз в ніколи…».

Детальніше...