Випуск слухачів «Академії поліції» Сумської філії ХНУВС

 

У Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м.Суми) Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося урочисте вручення поліцейським довідок про закінчення первинної професійної підготовки.

104 випускники, представники Сумської, Чернігівської, Луганської, Запорізької, Хмельницької, Полтавської та Черкаської областей, пройшли курс навчання з 17 грудня 2018 року по 11 квітня 2019 року і вже завтра розпочнуть свою службу в практичних підрозділах Національної поліції України.

В урочистих заходах брали участь викладацький склад, випускники та гості центру. З привітаннями та напутніми словами в зв’язку із закінченням навчання від імені ректора Харківського національного університету внутрішніх справ генерала поліції третього рангу Валерія Васильовича Сокуренка виступив директор Сумської філії ХНУВС Сергій Станіславович Лукаш.

Також випускників привітали директор центру підполковник поліції Вячеслав Іванович Драновський та мати одного з випускників, голова Хорольського районного суду Полтавської області Наталія Станіславівна Миркушина. Вони побажали молодим поліцейським успіхів, вірності присязі й працювати на благо українського народу, несучи відповідальність за мир і спокій жителів областей.

На заході вшанували хвилиною мовчання пам'ять співробітників правоохоронних органів, які загинули в ході бойових дій.

Заходи були завершені проходженням урочистим маршем та фотографуванням на згадку.