Випуск студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ

 

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися святкові урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам. Цього дня зі стін навчального закладу випустилося 185 студентів денної та заочної форм навчання, які отримали дипломи «спеціаліста». З них 22 випускника отримали дипломи з відзнакою.

На початку свята зі словами-настановою до студентів-випускників звернувся директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор Сергій Станіславович Лукаш. У своїй промові він зазначив, що філія пишається своїми студентами і завжди буде підтримувати їх на професійному шляху. Сергій Станіславович побажав випускникам щастя, добра, натхненної праці, впевненості  у своїх силах і можливостях, нових звершень на  добробут і розвиток  рідного краю та України. До слів привітання приєдналася заступник директора філії – начальник відділу навчально-методичної роботи Катерина Сергіївна Науменко.

Напутні слова випускникам сказали також старший викладач кафедри юридичних дисциплін Марина Олександрівна Колесник та методист Людмила Іванівна Сухомліна. Вони побажали, щоб набуті знання у вищому навчальному закладі обов’язково стали запорукою  успіху  в їх професійному зростанні.

Слова любові до рідної альма-матер прозвучали від випускників Марини Шаповал та Анастасії Іванющенко.

Урочистим моментом свята стала  церемонія вручення дипломів, яка супроводжувалася музичними вітаннями  у виконанні студентів молодших курсів, а також завідувача студентським клубом Євгена Олександровича Стриженка  та керівника вокального ансамблю «Дивоцвіт» Наталії Петрівни Цигвінцевої.

По завершенню ведуча свята, провідний фахівець відділення кадрового забезпечення Ганна Іванівна Мітітєл побажала випускникам успіхів у майбутньому, побільше яскравих моментів у житті, оптимізму, миру та любові до обраної професії.