День знань у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ

 

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися  святкові урочистості з нагоди Дня знань та початку нового навчального року.

Цього року близько чотирьохсот молодих людей з різних куточків Сумщини  та України долучилися до дружньої, великої своїми прекрасними освітянськими та науковими традиціями Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Святкові урочистості відкрив перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, підполковник поліції Сергій Бортник. Він привітав першокурсників, їх батьків та весь науково-педагогічний склад філії з новим навчальним роком  та побажав, щоб 2019/2020 навчальний рік став для всіх періодом яскравих успіхів та особистісних досягнень. Сергій Миколайович підкреслив, що 2019-2020 навчальний рік розпочинається для Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ історичною подією, започаткуванням підготовки курсантів-майбутніх правоохоронців.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор Сергій Лукаш. У своїй промові він зазначив, що «День знань – це завжди початок чогось нового, захопливого й натхненного; це завжди черговий крок кожного з нас до здійснення найзаповітнішої мрії – опанування майбутньої професії чи вдосконалення особистості в процесі навчання, занять науковою діяльністю чи й викладання». Сергій Станіславович побажав усім процвітання, плідної праці, натхнення, наукових та інших здобутків.

Теплі слова вітання  на честь дружньої університетської  родини  філії  пролунали від почесних гостей: в.о. начальника Головного управління національної поліції в Сумській області, полковника поліції Вадима Дзюбинського, заступника Сумського міського голови Максима Галицького, директора департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії Гробової, начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Віталія Тимошенка, Голови громадської організації «Асоціація ветеранів МВС» генерал-майора Петра Дяченка.

За доброю традицією усіх присутніх благословив на вдалий навчальний рік   настоятель  Храму святих Новомучеників та Слобожанських сповідників отець Сергій.

Перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ, підполковник поліції Сергій Бортник та директор Сумської філії Сергій Лукаш вручили першокурсникам символічні неодмінні атрибути навчання «Ключ до знань» та «Залікову книжку».

Від імені першокурсників слова вітання сказали Анна Мартиненко та Вікторія Шендрик.

Завершились урочистості виступами вокального ансамблю «Дивоцвіт», керівник Наталія Цигвінцева, хореографічним флешмобом студентів-першокурсників «Сонце України», урочистим маршем курсантів та ходою першокурсників, які випустили у небо синьо-жовті кульки.