Інтелектуально-розвиваюче виховання

Інтелектуально-правова ділова гра «Professional Skills of the Investigators»

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувався незвичний за форматом захід – «Інтелектуально-правова ділова гра англійською мовою «Professional Skills of the Investigators».

Детальніше...

Бінарне заняття зі студентами другого курсу

21 листопада у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ на 2-му курсі денної форми навчання (на базі ОКР «молодший спеціаліст») старшим викладачем кафедри юридичних дисциплін Мариною Олександрівною Колесник разом зі слідчим слідчого відділу Сумського відділу поліції ГУ Національної поліції України в Сумській області капітаном поліції Семеняко Євгеном Юрійовичем була проведена бінарна лекція з дисципліни «Кримінальне право» за темою «Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту».

Детальніше...

Брейн-ринг з кримінального права

Старшим викладачем кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Мариною Олександрівною Колесник зі студентами 2-го курсу денної форми навчання (на базі ОКР «молодший спеціаліст») було проведено практичне заняття з дисципліни «Кримінальне право» за темою «Злочини проти власності» у форматі брейн-рингу.

Детальніше...

Брейн-ринг «Особливості юридичної професії та її суспільне значення»

02 жовтня у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ в рамках Тижня правових знань було проведено брейн-ринг для студентів 1 курсу. Захід був присвячений юридичній професії та її значенню для сучасного суспільства.

Детальніше...

Рік Японії в Україні

20 вересня в холі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ для студентів денної форми навчання  та викладачів було проведено захід «Японія – країна вранішнього сонця».

Даний захід проводився у рамках Року Японії в Україні, який оголошено за ініціативою Президента України.

Детальніше...

Майстер-клас зі сценічної риторики у рамках вивчення навчальної теми

Студенти першого курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ разом із професором кафедри гуманітарних дисциплін Валентиною Анатоліївною Василенко мали змогу взяти участь у майстер-класі зі сценічної риторики і обговорити сучасні риторичні інструментарії після перегляду п’єси українського драматурга Ярослава Стельмаха «Коханий нелюб» у Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва.

Детальніше...