У Сумській філії ХНУВС пройшов міський турнір юних правознавців

На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов IІІ відкритий міський турнір юних правознавців серед учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Суми. Даний захід – це змагання команд учнів, які вміють на високому науковому рівні викласти та обґрунтувати свою позицію з приводу тієї чи іншої правової проблеми та довести її в наукових дискусіях – правових раундах.

Всіх учасників змагань привітала заступник директора – начальник відділу навчально-методичної роботи Катерина Сергіївна Науменко. Вона побажала учасникам цікавої гри, яскравих перемог та підкорення нових висот.

Також з вітальними словами до всіх присутніх звернулася методист Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради Вікторія Миколаївна Тодосійчук. Своїми виступами привітали учасників змагань і творчі колективи філії.

Змагання оцінювало компетентне журі у складі викладачів філії та практичних працівників поліції і Головного територіального управління юстиції в Сумській області.

За результатами двох днів змагань перемогу здобула команда Сумської спеціалізованої школи № 7 ім. М. Савченка.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо їм подальших успіхів і перемог!