Морально-правове виховання

Майстер-клас приватного нотаріуса для студентів Сумської філії ХНУВС

9 березня в рамках вивчення навчальної дисципліни «Сучасні проблеми цивільного права та процесу» студенти 5-го курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ разом із професором кафедри юридичних дисциплін Наталією Олександрівною Горобець відвідали майстер-клас, який провела приватний нотаріус з двадцятирічним стажем нотаріальної практики Онопрієнко Марина Михайлівна.

Детальніше...

Новорічний візит до Будинку малюка

23 грудня 2016 року студентський актив  Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ  разом з провідним фахівцем відділення кадрового забезпечення навчального закладу, Ганною Іванівною Мітітєл, здійснили  новорічний візит до дітей-сиріт Сумського будинку малюка.

Детальніше...

До Всеукраїнської акції «16 днів без насильства»

09 грудня 2016 року студенти денної форми навчання Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів без насильства», яка проводиться в Україні щорічно.

Детальніше...

Заступник начальника відділу правової інформації та консультацій на лекції з дисципліни "Цивільний процес"

Навчальний процес у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ орієнтований на поєднання набуття як теоретичних знань, так і практичних навиків. Саме тому надзвичайно важливим, вбачається, спілкування студентів з практикуючими юристами та фахівцями різних галузей права.

Детальніше...

Суддя Зарічного районного суду м. Суми прочитав лекцію для студентів філії

27 травня в рамках вивчення дисципліни «Сімейне право» для студентів 2 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ суддя Зарічного районного суду м. Суми Сібільов Олексій Валерійович прочитав лекцію на тему: «Аліментні зобов’язання».

Детальніше...

Інтегроване заняття у Державному архіві Сумської області

Для студентів І курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, у рамках вивчення дисципліни «Вступ до правових досліджень», було проведено інтегроване заняття у читальній залі Державного архіву Сумської області.

Детальніше...