Національно-патріотичне виховання

День пам’яті жертв голодоморів

Щорічно, у четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв голодоморів.  Напередодні для студентів першого курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося  бінарне заняття з дисципліни «Історія та культура України» за участі українського історика, архівіста, відомого як в Україні, так і за кордоном своїми ґрунтовними дослідженнями про історію України 20-30-х р.р. ХХ ст., члена вченої ради Центру досліджень визвольного руху Геннадія Іванущенка (живе і працює в Лондоні).

Детальніше...

Урочистості до Дня Революції Гідності і Свободи

21 листопада Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ спільно із Сумським центром первинної професійної підготовки  «Академія поліції» (м. Суми)  провели святкові урочистості з нагоди четвертої річниці Революції Гідності та Свободи.

Детальніше...

До Дня Революції Гідності та свободи

З метою виховування у студентської молоді почуття патріотизму, любові до Батьківщини та її історії, вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та з нагоди відзначення четвертої річниці Революції Гідності і Свободи для студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено цикл заходів.

Детальніше...

Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

Міжнародний мовно-літературний конкурс, проведений 15 листопада у Сумській філії, – це гарна можливість для студентів долучитися до свого минулого, культурних надбань, досвіду, набутого попередніми поколіннями, і ще раз звернутися до художнього світу Тараса Шевченка.

Детальніше...

До Дня української писемності та мови

9 листопада в Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов захід присвячений Дню української писемності та мови. Студенти першого курсу взяли участь у пізнавально-розважальній грі «Я люблю Україну». Гра включала досить цікаві завдання, вікторини та конкурси.

Детальніше...

До Дня визволення України від нацистських окупантів

28 жовтня студенти та співробітники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ долучилися до міського заходу  з нагоди  73-ї річниці визволення України від  нацистських окупантів, який відбувся  біля Монументу «Вічна Слава».

Детальніше...