Національно-патріотичне виховання

До Дня вшанування Великого українського сина Тараса Шевченка

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося тематичне свято з нагоди вшанування  пам'яті Великого Кобзаря, яке відзначала вся українська спільнота 9 та 10 березня.

Детальніше...

До Дня пам'яті Небесної Сотні

З метою національно-патріотичного виховання  студентської молоді та з нагоди ушанування пам’яті Героїв Небесної Сотні  20 лютого  для студентів першого та четвертого курсів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ головою національно-патріотичного загону філії Аліною Коваленко було організовано зустріч з учасником бойових дій в АТО Сергієм Єременко та представниками національних дружин.

Детальніше...

Студенти Сумської філії ХНУВС взяли участь у заходах до Дня вшанування Героїв Крут

У рамках національно-патріотичного виховання 29 січня студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в обласному заході з нагоди відзначення 100-річчя  вшанування подвигу героїв бою під Крутами. Даний захід відбувся у Сумському обласному краєзнавчому музеї.

Детальніше...

До Дня вшанування Героїв Крут

У рамках відзначення 100-річчя бою під Крутами  студенти  Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ  познайомилися з інформаційними матеріалами «Події 1918 року у серці назавжди», які висвітлені на стенді «Сторінки історії». Матеріали ознайомлюють студентів з подвигом героїв, які віддали своє життя захищаючи  незалежність Батьківщини у бою під Крутами.

«Пам’яті тридцяти»

29 січня у рамках  відзначення 100-річчя бою під Крутами,  студенти першого курсу  Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ записали відеоролик, читаючи в унісон рядки вірша Павла Тичини «Пам’яті тридцяти».

Детальніше...

До Дня Соборності України

22 січня Україна відзначає визначальні дати для державотворення Незалежної України:  День Соборності - проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки.

Детальніше...