Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті і примирення та відзначення 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

З метою національно-патріотичного виховання студентської молоді у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися  урочистості з нагоди вшанування Дня пам’яті та примирення і відзначення 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На початку заходу  виступив  директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Станіславович Лукаш. Він привітав усіх присутніх із 74-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і зазначив, що «світ не бачив такого масового героїзму, котрий проявив наш народ у роки війни. Ми завжди будемо пам’ятати подвиг воїнів-визволителів, які пройшли дорогами війни до світлої Перемоги».

Після урочистостей відбулася концертна програма під гаслом «Юність, весна, перемога», в якій взяли участь: вокальний ансамбль філії «Дивоцвіт», солісти студії сучасної пісні,  учасники художньої самодіяльності та працівники філії.

Гостем урочистостей став учасник бойових дій в Афганістані,  полковник  військово-повітряних сил, виконавець патріотичних пісень Володимир Щеглов.