Соціально-психологічні заходи

До Дня вшанування ліквідаторів Чорнобильської АЕС

14 грудня студенти та співробітники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в Урочистому мітингу з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС, який відбувся біля пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії.

Детальніше...

Урок духовності для студентів Сумської філії

Для студентів першого курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано та проведено, у рамках лекторію «Вчимося жити у злагоді та мирі», урок духовності за участю  настоятеля Храму святих Новомучеників та Слобожанських сповідників протоієрея Сергія. Тема уроку: «Найвища християнська цінність – це духовність людини».

Детальніше...

До Дня матері

11 травня 2017 року у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відзначили Міжнародний день родини та День матері. До цих великих і світлих днів студенти провели літературно-музичне свято «Щаслива жіноча доля».

Детальніше...

Урок духовності

03 квітня у рамках лекторію «Вчимося жити у злагоді та мирі» для студентів першого курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано та проведено урок духовності за участю настоятеля Миколаївського храму отця Максима на тему: «Таїнства православної церкви».

Детальніше...

«З поезією у душі»

«Поезія – це завжди неповторність,
Якийсь безсмертний дотик до душі»
Л. Костенко


Щоб привернути увагу суспільства до поезії як до джерела відповідей на багато питань людства, як до мистецтва, повністю відкритого людям, на 30-й сесії ЮНЕСКО в 1999 році було прийнято рішення кожного року 21 березня відзначати Всесвітній день поезії.

Детальніше...

До Всесвітнього дня поезії

Покликана плекати високі почуття…

 

21 березня 2017 року студенти 2 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ  разом із професором кафедри гуманітарних дисциплін Василенко Валентиною Анатоліївною та провідним фахівцем відділення кадрового забезпечення Мітітєл Ганною Іванівною взяли участь у мовно-літературному заході, присвяченому 90-річчю газети «Літературна Україна», який проходив у рамках Всесвітнього дня поезії.

Детальніше...