Формування здорового способу життя

«Людина є ніщо інше, як її вчинки».
Гегель

Проблема «шкідливих звичок» є найбільш актуальною у наші часи, а боротьба з ними –  це задача не тільки держави в цілому, а й кожної окремої людини.

Тож, у рамках лекторію «Молодь за здоровий спосіб життя» та з метою сприяння виховання у молоді свідомого ставлення до свого здоров’я, для студентів 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано та проведено зустріч з лікарем-наркологом Сумського обласного наркологічного диспансеру Смірновим Валерієм Юрійовичем.

Під час зустрічі були обговорені теми про шкідливість звичок, які впливають на життя та долю людини: наркоманія, алкоголізм та СНІД. Після зустрічі студенти переглянули документальний фільм «Вихід є!».

В кінці зустрічі, провідний фахівець філії Мітітєл Ганна Іванівна, наголосила, що кожна  людина має усвідомити, що життя дарується нам Всесвітом. І тільки ми самі повинні дбайливо ставитися до нього. А тому необхідно поважати і берегти свій організм, а для цього необхідно навчитися контролювати своє життя, підтримувати свій фізичний стан, привчайти себе до активного, здорового способу життя, і просто думати про майбутнє, тому що кожна здорова людина - це майбутнє людства в цілому.