ELSA

Студенти Сумської філії взяли участь у National Presidents' Meeting-2018

Студенти 2 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Владислава Шутько, Олена Борисенко та Марія Проценко взяли участь у National Presidents' Meeting-2018 у м. Одеса.

Детальніше...

Панельна дискусія «Судова реформа. Прозоре правосуддя»

Сумським осередком ELSA, який функціонує на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, було проведено панельну дискусію «Судова реформа.

Детальніше...

Тренінг для учасників ELSA Sumy

На базі Сумського осередку Європейської організації студентів-правників (ELSA Sumy), що функціонує у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ, відбувся тренінг від членів колишнього та теперішнього національного правління, а саме Генерального секретаря 2016/2017 Сніжани Осарчук та Віце-президента з семінарів та конференцій 2017/2018 Ольги Березіної.

Детальніше...

Круглий стіл «Екологічна ситуація в Україні: проблеми та перспективи вирішення»

5 квітня Сумським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації «Європейської асоціації студентів права» (ELSA Sumy) в рамках Міжнародної Фокусної Програми (International Focus Program – IFP) з екологічного права було організовано та проведено круглий стіл на тему: «Екологічна ситуація в Україні: проблеми та перспективи вирішення».

Детальніше...

На базі Сумської філії ХНУВС пройшов Національний з’їзд президентів ELSA

11-12 березня на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов Національний з’їзд президентів осередків Європейської асоціації студентів права (ELSA).

Детальніше...

УКРАЇНА SPEAKING

В рамках Року англійської мови в м. Суми стартували перші проекти кампанії Україна Speaking, метою якихє популяризація іноземних мов серед населення. Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ активно долучилися до цього проекту.

Детальніше...