ELSA

Круглий стіл «Екологічна ситуація в Україні: проблеми та перспективи вирішення»

5 квітня Сумським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації «Європейської асоціації студентів права» (ELSA Sumy) в рамках Міжнародної Фокусної Програми (International Focus Program – IFP) з екологічного права було організовано та проведено круглий стіл на тему: «Екологічна ситуація в Україні: проблеми та перспективи вирішення».

Детальніше...

На базі Сумської філії ХНУВС пройшов Національний з’їзд президентів ELSA

11-12 березня на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов Національний з’їзд президентів осередків Європейської асоціації студентів права (ELSA).

Детальніше...

УКРАЇНА SPEAKING

В рамках Року англійської мови в м. Суми стартували перші проекти кампанії Україна Speaking, метою якихє популяризація іноземних мов серед населення. Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ активно долучилися до цього проекту.

Детальніше...

Зустріч з Віце-Консулом Сполучених Штатів Америки

10 грудня 2015 року о 16:00 в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Н.К.Крупської в інформаційному центрі «Вікно в Америку» відбулася зустріч з  Віце-Консулом Сполучених Штатів Америки Скоттом Мілгрумом, який виступив з презентацією про студентські програми обміну, навчання у США та процедури оформлення віз США. До заходу залучились викладачі кафедри гуманітарних дисциплін та члени Сумського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Європейська асоціація студентів права».

Детальніше...

Презентація студентів-правників ELSA

Традиційно, на початку нового навчального року, у стінах Сумської філії ХНУВСбуло організовано та проведено презентацію Обласного осередку Європейської асоціації студентів-правників ELSASumyдля студентів першого курсу.

 

Детальніше...

Робочий візит Генерального Секретаря ELSA до Сумської ініціативної групи

17 березня 2015 року відбулася зустріч ініціативної групи ELSA Сумської філії Харківського  національного університету внутрішніх справ  з Генеральним Секретарем ELSA Україна Денисом Півняком. Під час зустрічі була проведена презентація організації ELSA для членів групи, студентів першого і другого курсів. Презентація висвітлила основні напрямки роботи ELSA – академічний, науковий, програми стажування і участі у міжнародних делегаціях; цілі і перспективи розвитку діяльності групи. На зустрічі були обговорені  подальші плани співробітництва Сумської філії і ELSA Україна.

Детальніше...