ELSA

На базі Сумської філії ХНУВС пройшла конференція-дискусія «Земельне право. Проблеми набуття права власності на землю»

17 березня на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася конференція-дискусія, організована Сумським осередком Європейської асоціації студентів-правників ELSA Sumy, на тему «Земельне право. Проблеми набуття права власності на землю».

Детальніше...

Студенти Сумської філії взяли участь у National Presidents' Meeting-2018

Студенти 2 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Владислава Шутько, Олена Борисенко та Марія Проценко взяли участь у National Presidents' Meeting-2018 у м. Одеса.

Детальніше...

Панельна дискусія «Судова реформа. Прозоре правосуддя»

Сумським осередком ELSA, який функціонує на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, було проведено панельну дискусію «Судова реформа.

Детальніше...

Тренінг для учасників ELSA Sumy

На базі Сумського осередку Європейської організації студентів-правників (ELSA Sumy), що функціонує у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ, відбувся тренінг від членів колишнього та теперішнього національного правління, а саме Генерального секретаря 2016/2017 Сніжани Осарчук та Віце-президента з семінарів та конференцій 2017/2018 Ольги Березіної.

Детальніше...

Круглий стіл «Екологічна ситуація в Україні: проблеми та перспективи вирішення»

5 квітня Сумським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації «Європейської асоціації студентів права» (ELSA Sumy) в рамках Міжнародної Фокусної Програми (International Focus Program – IFP) з екологічного права було організовано та проведено круглий стіл на тему: «Екологічна ситуація в Україні: проблеми та перспективи вирішення».

Детальніше...

На базі Сумської філії ХНУВС пройшов Національний з’їзд президентів ELSA

11-12 березня на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов Національний з’їзд президентів осередків Європейської асоціації студентів права (ELSA).

Детальніше...