ELSA

Панельна дискусія «Судова реформа. Прозоре правосуддя»

Сумським осередком ELSA, який функціонує на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, було проведено панельну дискусію «Судова реформа.

Детальніше...

Тренінг для учасників ELSA Sumy

На базі Сумського осередку Європейської організації студентів-правників (ELSA Sumy), що функціонує у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ, відбувся тренінг від членів колишнього та теперішнього національного правління, а саме Генерального секретаря 2016/2017 Сніжани Осарчук та Віце-президента з семінарів та конференцій 2017/2018 Ольги Березіної.

Детальніше...

Круглий стіл «Екологічна ситуація в Україні: проблеми та перспективи вирішення»

5 квітня Сумським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації «Європейської асоціації студентів права» (ELSA Sumy) в рамках Міжнародної Фокусної Програми (International Focus Program – IFP) з екологічного права було організовано та проведено круглий стіл на тему: «Екологічна ситуація в Україні: проблеми та перспективи вирішення».

Детальніше...

На базі Сумської філії ХНУВС пройшов Національний з’їзд президентів ELSA

11-12 березня на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов Національний з’їзд президентів осередків Європейської асоціації студентів права (ELSA).

Детальніше...

УКРАЇНА SPEAKING

В рамках Року англійської мови в м. Суми стартували перші проекти кампанії Україна Speaking, метою якихє популяризація іноземних мов серед населення. Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ активно долучилися до цього проекту.

Детальніше...

Зустріч з Віце-Консулом Сполучених Штатів Америки

10 грудня 2015 року о 16:00 в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Н.К.Крупської в інформаційному центрі «Вікно в Америку» відбулася зустріч з  Віце-Консулом Сполучених Штатів Америки Скоттом Мілгрумом, який виступив з презентацією про студентські програми обміну, навчання у США та процедури оформлення віз США. До заходу залучились викладачі кафедри гуманітарних дисциплін та члени Сумського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Європейська асоціація студентів права».

Детальніше...