Спорт

Чергова перемога команди Сумської філії з футзалу

Команда Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ з футзалу приймає участь у «Студентській лізі Сумщини». У черговій грі команда філії перемогла команду СКІФ2 з рахунком 4:0.
Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм подальших перемог!

Перемога студентів Сумської філії у змаганнях з лижних перегонів

Команда Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом викладачів кафедри гуманітарних дисциплін Тетяни Львівни Білоус та Тетяни Петрівни  Кононенко взяли участь у міських змаганнях з лижних перегонів «День здоров’я» серед студентів ВНЗ ІІІ-ІVрівнів акредитації.

Детальніше...

Лижний похід

З метою формування здорового способу життя та покращення студентського дозвілля для  студентів 1 курсу  Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ 17  лютого доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Тетяною Львівною Білоус та провідним фахівцем відділення кадрового забезпечення Ганною Іванівною Мітітєл  було організовано лижний похід трасами спортивної бази «Динамо» (урочище Токарі).

Детальніше...

Викладач Сумської філії взяла участь у чемпіонаті світу з лижних перегонів

Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Львівна Білоус взяла участь у чемпіонаті світу з лижних перегонів серед світових майстрів. У змаганнях прийняли участь 746 спортсменів з 24 країн, у тому числі від команди України приймали участь 2 спортсмена.

Детальніше...

ХНУВС став переможцем спартакіади МВС

Харківський національний університет внутрішніх справ посів І місце за підсумками рейтингу командної першості чемпіонатів ФСТ «Динамо» України з неолімпійських видів спорту в 2017 році серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС.

Детальніше...

Чергова гра команди Сумської філії з футзалу

Команда Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ з футзалу приймає участь у «Студентській лізі Сумщини». У черговій грі команда філії програла команді «СумДУ U-19» з рахунком 3:9.