Спорт

Студенти Сумської філії ХНУВС - переможці змагань з легкої атлетики

Команда Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом доцента кафедри гуманітарних дисциплін Тетяни Львівни Білоус взяла участь у змаганнях з легкої атлетики серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації у залік міської спартакіади.

Детальніше...

Студенти Сумської філії ХНУВС - призери змагань з бадмінтону!

Команда Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом доцента кафедри гуманітарних дисциплін Тетяни Львівни Білоус взяла участь у змаганнях з бадмінтону серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації у залік міської спартакіади. Змагання проводилися з метою пропаганди здорового способу життя серед молоді, підвищення техніко-тактичної майстерності гри у бадмінтон, популяризації і подальшого розвитку бадмінтону в місті як спортивного виду.

Детальніше...

Чергова перемога команди філії з футзалу

Команда Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ з футзалу приймає участь у «Студентській лізі Сумщини». У підсумку в регіональному чемпіонаті команда філії посіла п’яте місце та потрапила до серії ігор Плей-офф.

В першому матчі гри Плей-офф наша команда зіграла з командою СКІФ-2 та перемогла з рахунком 4:3.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм подальших перемог!

І знову спортивні успіхи наших студентів

Студент 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Богдан Дмитренко на Чемпіонаті України з пауерліфтингу, який проходив у місті Коломия Івано-Франківської області, у складі команди Сумської міської дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак» в категорії «юніори» виборов 3 місце.

Детальніше...

Студенти Сумської філії - призери змагань з легкоатлетичного кросу

Команда Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом доцента кафедри гуманітарних дисциплін Тетяни Львівни Білоус взяла участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації у залік міської спартакіади. Змагання проводилися з метою популяризацією розвитку легкої атлетики в місті, оздоровлення та залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом.

Детальніше...

Чергова перемога команди Сумської філії з футзалу

Команда Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ з футзалу приймає участь у «Студентській лізі Сумщини». У черговій грі команда філії перемогла команду СКІФ2 з рахунком 4:0.
Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм подальших перемог!