Спорт

Туристичний зліт

У  Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ  було проведено туристичний зліт на тему: «Ми молодь твоя, Україно» серед команд І – ІV курсів денної форми навчання.

Детальніше...

Спартакіада «Першокурсник» до Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського спорту

07 вересня 2017 року на спортивному майданчику Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася традиційна спортивна Спартакіада «Першокурсник». Цього року вона проводилася з нагоди Дня фізичної культури і  спорту та Всеукраїнського Олімпійського спорту.

Детальніше...

Студентка Сумської філії стала чемпіонкою Європи з пауерліфтингу

Студентка Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Анна Рикун завоювала «золоту» нагороду у Фінляндії на чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу. У безекіпірувальному жимі лежачі Анна змагалася у категорії до 57 кг. На чемпіонаті Європи для «золота» їй вистачило – 82,5 кг.  У підсумку жіноча збірна команда України серед юніорок посіла друге командне місце.

Детальніше...

Студенти філії стали учасниками спортивних змагань

Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом доцента кафедри гуманітарних дисциплін Тетяни Львівни Білоус взяли участь у святі, присвяченому Олімпійському дню в Україні. Вони взяли участь у змаганнях з різних видів спорту, у фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходах, які проводились в парку культури та відпочинку імені І.М. Кожедуба. Усі учасники отримали масу задоволення та користі для здоров’я.

Детальніше...

До Міжнародного дня родини

11 травня серед студентів 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено спортивне свято «Міцна родина - сильна Україна» до  Міжнародного дня родини.

Детальніше...

Турнір з гандболу

Представники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в турнірі з гандболу  пам'яті Н.М. Гончаренко. У змаганнях взяли участь команди з міст Суми, Конотоп та Шостка. У складі команди ветеранів зіграла діловод канцелярії Олена Маленкова-Пішун.

Детальніше...