Спорт

Студенти філії стали учасниками спортивних змагань

Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом доцента кафедри гуманітарних дисциплін Тетяни Львівни Білоус взяли участь у святі, присвяченому Олімпійському дню в Україні. Вони взяли участь у змаганнях з різних видів спорту, у фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходах, які проводились в парку культури та відпочинку імені І.М. Кожедуба. Усі учасники отримали масу задоволення та користі для здоров’я.

Детальніше...

До Міжнародного дня родини

11 травня серед студентів 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено спортивне свято «Міцна родина - сильна Україна» до  Міжнародного дня родини.

Детальніше...

Турнір з гандболу

Представники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в турнірі з гандболу  пам'яті Н.М. Гончаренко. У змаганнях взяли участь команди з міст Суми, Конотоп та Шостка. У складі команди ветеранів зіграла діловод канцелярії Олена Маленкова-Пішун.

Детальніше...

Директор філії приймає участь у відборі кандидатів на навчання до ВНЗ із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських

З метою забезпечення належної організації відбору кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Станіславович Лукаш та доцент кафедри гуманітарних дисциплін Тетяна Львівна Білоус взяли участь в проведенні перевірки рівня фізичної підготовленості кандидатів, яка проводилася в Головному управлінні Національної поліції в Сумській області.

Детальніше...

Студенти Сумської філії ХНУВС взяли участь в легкоатлетичному кросі

Команда Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом доцента кафедри гуманітарних дисциплін Тетяни Львівни Білоус взяла участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації у залік міської спартакіади.

Детальніше...

Студенти Сумської філії ХНУВС взяли участь у першості Сумської обласної організації ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу

31 березня команда Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом доцента кафедри гуманітарних дисциплін Тетяни Львівни Білоус взяла участь у першості Сумської обласної організації ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу серед команд І групи КФК силових структур та правоохоронних органів області за програмою змагань «Динаміада – 2017».

Детальніше...