Спорт

Студент Сумської філії – переможець змагань з кікбоксингу

04 листопада відбулися обласні змагання з відкритої першості комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа єдиноборств» Сумської міської ради з кікбоксингу. У ваговій категорії 70 кг перше місце виборов студент першого курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат у майстри спорту Фарід Джамалов.

Вітаємо Фаріда та бажаємо йому нових спортивних досягнень!

Детальніше...

Студент філії серед переможців змагань з футболу

Студент першого курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Казбан взяв участь в обласних змаганнях з футболу, за результатами яких його команда посіла друге місце.

Вітаємо Дмитра та бажаємо йому подальших перемог!

Детальніше...

Перемога студентів Сумської філії у змаганнях зі спортивного туризму

Команда Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом викладача кафедри гуманітарних дисциплін Тетяни Петрівни Кононенко взяла участь у змаганнях зі спортивного туризму, які проходили в рамках XXI Меморіалу «Пам’яті друзів». Даний захід було присвячено пам’яті сумських туристів, альпіністів, орієнтувальників, які пішли з життя.

Детальніше...

Студент Сумської філії – переможець змагань з пауерліфтингу

Студент 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Богдан Дмитренко зайняв перше місце у відкритій першості ДЮСШ «Спартаковець» з класичного пауерліфтингу у м. Суми. Тепер Богдан готується до участі в Чемпіонаті України з пауерліфтингу.

Детальніше...

Викладач філії взяла участь у щорічних зборах світових майстрів з лижних перегонів

Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Львівна Білоус взяла участь у щорічних зборах світових майстрів з лижних перегонів для підготовки до чемпіонату світу в м. Бейтостолен, Норвегія.

Детальніше...

Пляжний футбол

21 вересня 2017 року відбулися змагання з пляжного футболу у залік Спартакіади серед студентів денної форми навчання Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ присвячених Міжнародному дню студентського спорту в Україні. Змагання проводив викладач фізичного виховання Сумської філії ХНУВС Фісенко А.В.

Детальніше...