Спартакіада «Першокурсник» до Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського спорту

 

07 вересня 2017 року на спортивному майданчику Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася традиційна спортивна Спартакіада «Першокурсник». Цього року вона проводилася з нагоди Дня фізичної культури і  спорту та Всеукраїнського Олімпійського спорту.

На  урочистому відкритті Спартакіади «Першокурсник» була присутня Олімпійська Чемпіонка України з біатлону, Голова Сумського обласного осередку Національного Олімпійського комітету України Олена Юріївна Петрова. Вона  привітала першокурсників зі святом, побажала їм сили, спортивного духу та подарувала їм  навчально-методичну літературу  із серії «Олімпійська спадщина України», яка ознайомить студентів із досягненнями українських атлетів на Олімпійських іграх.

Провідний фахівець відділення кадрового забезпечення  Мітітієл Ганна Іванівна в свою чергу наголосила, про важливість  фізичної культури у житті студентської молоді, бо спорт ― це запорука здоров’я.

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри гуманітарних дисциплін, майстер спорту, багаторазова Чемпіонка України з лижних перегонів та біатлону  Білоус Тетяна Львівна, у своїй промові,  стверджувала, що здоровий спосіб життя студента, це ― невід’ємний елемент загальної культури особистості через заняття фізичною культурою в спортивних секціях, участь в спортивних іграх, змаганнях, туристичних походах та зльотах.

Старші викладачі фізичного виховання кафедри гуманітарних дисциплін Кононенко Тетяна Петрівна (майстер спорту з греблі на байдарках та каное) та Фісенко Андрій Вікторович (орбітр 1 категорії з міні-футболу), побажали першокурсникам успіхів у змаганнях та перемоги найсильнішім і найкмітливішим.
Першокурсники під час Спартакіади показали свою фізичну підготовку: з човникового бігу 4х9, підтягування на перекладені (хлопці), стрибки через скакалку за 1 хвилину, піднімання прямих ніг до кута 90% на шведській стінці (дівчата), естафетах, міні-футболу, тощо.

Після двох годин спортивних змагань, отримавши  однакову  кількість балів 1 місце посіли групи: СФдср- 17-2 та  СФдср-17-3.

 

 

Команди були нагороджені грамотами, а по завершенню свята зробили фото на згадку. Спартакіада пройшла весело, цікаво, зі спортивним азартом.