Спартакіада «Старти надій»

10 вересня на спортивному майданчику Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася традиційна Спартакіада серед студентів першого курсу «Старти надій», присвячена Міжнародному дню студентського  спорту.

На урочистому відкритті Спартакіади  була присутня учасниця зимових Олімпійських ігор  в Кореї, багаторазова  Чемпіонка Українки з лижних гонок Тетяна Миколаївна Антипенко. Вона  привітала першокурсників зі святом, побажала їм сили та спортивного духу.

Провідний фахівець відділення кадрового забезпечення Ганна Іванівна Мітітієл побажала першокурсникам успіхів у змаганнях та перемоги найсильнішім і найкмітливішим.

Доцент кафедри гуманітарних дисциплін, майстер спорту, багаторазова Чемпіонка України з лижних перегонів та біатлону  Тетяна Львівна Білоус у своїй промові стверджувала, що здоровий спосіб життя студента – це невід’ємний елемент загальної культури особистості через заняття фізичною культурою в спортивних секціях, участь у спортивних іграх, змаганнях, туристичних походах та зльотах.

Старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін, майстер спорту з греблі на байдарках та каное Тетяна Петрівна Кононенко наголосила на важливості  фізичної культури в житті студентської молоді, яка є запорукою їх здоров’я.

Першокурсники під час змагання виконували силову вправу -  підтягування на перекладині (хлопці), а дівчата - піднімання тулуба в сід за 1 хвилину; проводилися спортивні естафети з використанням різних перешкод,   ігри з міні-футболу та волейболу.

Після двох годин спортивних змагань 1 місце посіла команда групи Ф-6 ПЗдср-18-9, 2 місце – група СФдср-18-2, 3 місце - група  СФдср-18-1.

Команди були нагороджені грамотами. Спартакіада пройшла весело, цікаво, зі спортивним азартом.