Студентська ліга

Школа «Податкового права»

20 лютого 2016 року у м. Харкові відбулася Школа «Податкового права», організовано Лігою студентів Асоціації правників України,в якій взяли участь студентки 3 курсу Сумської філії ХНУВС Сасіна Ангеліна та Бородіна Ганна, де вони прослухати доповіді експертів у сфері податкового права. Дана поїздка відбулася під керівництвом завідувача кафедри юридичних дисциплін Панасюк О.В. та доцента кафедри юридичних дисциплін Садикової Я.М.

Детальніше...

Правовий тренінг «Дотримання європейських стандартів захисту прав у цивільному судочинстві»

14 квітня 2015 року на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ в рамках роботи Сумського осередку Ліги студентів Асоціації правників України був проведений правовий тренінг «Дотримання європейських стандартів захисту прав у цивільному судочинстві».

Детальніше...

Соціальний проект Ліги студентів АПУ "Гаряча лінія"

Ліга студентів, Сумська філія ХНУВСШановні студенти – активісти!

За ініціативи Олени Сотник члена Правління АПУ, партнера АО «Адвокатська група «Солодко і партнери» спільно з Лігою студентів АПУ розпочинається масштабний всеукраїнський проект «Гаряча лінія».

Мета проекту: інформаційна та консультативна підтримка випускників дитячих будинків та інтернатів щодо їх законних прав і гарантій по законодавству України.

Детальніше...

Засідання ліги студентів

1 березня 2012 року в межах Сумського обласного осередку Ліги студентів АПУ в актовому залі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ о 14.00 пройшло відкрите засідання ради, на якому відбулася зустріч із координатором Північного регіону – Вікторією Майоровою (Котик).

В рамках відкритого засідання студентам Сумської філії 4 та 2 курсів презентували тренінг на тему «Умови написання ефективного резюме», а також «Тонкощі поведінки на співбесіді».

Детальніше...

Як стати членом Ліги студентів Асоціації правників України

Необхідно:

1.     Заповнити заяву на вступ в Асоціацію правників України та направити її на поштову адресу Секретаріату АПУ або відправити факсом до Секретаріату АПУ, або відсканувати та направити на електрону скриньку координатора по роботі з членами Секретаріату АПУ - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду У випадку, якщо заявник має право на знижки при сплаті вступного та/або щорічного членського внеску, передбачені Положенням про членські внески, він повинен додати до заяви документи, що підтверджують його право на знижки.

Детальніше...

Завдання Сумського осередку Ліги студентів АПУ

  • Проведення для студентів правників тренінгів, семінарів, конференції, правничих шкіл, присвячених актуальним питанням національного, міжнародного права та права ЄС.
  • Організація та проведення юридичних конкурсів та змагань з різних галузей права в Україні.
  • Організація та проведення наукових, культурних та інших заходів, що мають на меті об’єднання студентів-правників

Детальніше...