Засідання ліги студентів

1 березня 2012 року в межах Сумського обласного осередку Ліги студентів АПУ в актовому залі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ о 14.00 пройшло відкрите засідання ради, на якому відбулася зустріч із координатором Північного регіону – Вікторією Майоровою (Котик).

В рамках відкритого засідання студентам Сумської філії 4 та 2 курсів презентували тренінг на тему «Умови написання ефективного резюме», а також «Тонкощі поведінки на співбесіді».

Спілкування виявилося жвавим та цікавим. Студенти дізналися багато нової та корисної інформації, опанували психологічними тонкощами ведення діалогу з майбутнім роботодавцем. Багато хто із слухачів чимдуж поспішив додому щоб написати своє перше резюме, а інші, щоб відредагувати вже існуюче.

В рамках діалогу не оминули і питання важливості та необхідності вступу студентів Сумської філії ХНУВС до Всеукраїнської Ліги студентів Асоціації правників України.


Відтак, для всіх бажаючих та цікавих ще раз нагадаємо що:

Ліга – це спілкування із провідними практикуючими юристами України – членами Асоціації правників України;

Ліга - особистий та професійний ріст;

Ліга - участь у ексклюзивних заходах Асоціації правників України: семінарах, конференціях, круглих столах, тренінгах та засіданнях комітетів АПУ;

Ліга – допомога отримати стажування та працевлаштування;

Ліга – це нові друзі із усієї України та корисні контакти;

Ліга – це інформація щодо можливостей навчання за кордоном.

Якщо ти молодий і активний, навчаєшся у ВНЗ м. Суми чи області, бажаєш стати висококваліфікованим юристом, тоді тобі місце серед нас.

Ми чикаємо на тебе!

Ти повинен бути з поміж нас!