Як стати членом Ліги студентів Асоціації правників України

Необхідно:

1.     Заповнити заяву на вступ в Асоціацію правників України та направити її на поштову адресу Секретаріату АПУ або відправити факсом до Секретаріату АПУ, або відсканувати та направити на електрону скриньку координатора по роботі з членами Секретаріату АПУ - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду У випадку, якщо заявник має право на знижки при сплаті вступного та/або щорічного членського внеску, передбачені Положенням про членські внески, він повинен додати до заяви документи, що підтверджують його право на знижки.

2.     За бажанням, Ви можете сплатити вступний та щорічний членський внески до подачі заяви про прийняття до АПУ. У цьому разі Вам необхідно буде додати до заяви копію квитанції (квитанція додається нижче) для підтвердження сплати відповідних внесків. Розмір вступного внеску для кандидатів у члени АПУ – 50 грн. Розмір щорічного внеску для кандидатів у члени АПУ – 50 грн.

3.     Правління у місячний термін розгляне Вашу заяву та прийме рішення про прийняття або відмову у прийнятті до Асоціації правників України, про що заявнику надсилається повідомлення.

4.     У разі прийняття рішення про прийом заявника до АПУ йому надсилається відповідне повідомлення та вимога про сплату вступного та щорічного членського внесків, якщо ці внески не були сплачені раніше. Датою вступу заявника до АПУ вважається дата прийняття Правлінням рішення про прийом заявника до АПУ.

5.     Протягом 1 місяця з моменту прийняття рішення Правлінням про прийняття до АПУ кандидату у члени Асоціації правників України (члену Ліги студентів АПУ) у разі вчасної сплати ним вступного та членського внеску направляється вітальний пакет на поштову адресу, вказану в заяві на вступ до АПУ.

Членами та кандидатами у члени АПУ можуть бути дієздатні фізичні особи, які:

  • поділяють принципи та завдання АПУ;
  • визнають та виконують положення Статуту АПУ;
  • відповідають вимогам та прийняті до АПУ в порядку, встановленому Статутом та внутрішніми документами АПУ;
  • своєчасно сплачують членські внески.

Більш детальну інформацію про вступ до АПУ Ви зможете прочитати в Положеннях про членство та членські внески або отримати, звернувшись до Секретаріату АПУ.

Координати Секретаріату АПУ:
Тел.: 380 (44) 492 8848
Факс: 380 (44) 492 8848
Адреса для відвідувачів:
м. Київ, вул. Межигірська, 5, оф.15